SPÔSOBY PLATBY

1) Kreditná karta
Akceptujeme kreditné karty Visa, Mastercard, American Express, Maestro a všetky ostatné karty s logom Mastercard, Visa alebo American Express. Údaje o kreditných kartách spravuje priamo banka.

2) PayPal
Pri uzatváraní nákupu pomocou tohto typu platby sa zobrazí stránka PayPal. Budete musieť zadať svoju e-mailovú adresu a heslo k účtu PayPal. Po registrácii môžete pokračovať v platbách prostredníctvom služby PayPal bez toho, aby ste museli znovu zadávať svoje údaje, a to aj pri ďalších nákupoch. Pri nákupe prostredníctvom služby PayPal je zákazník po dokončení objednávky presmerovaný na prihlasovaciu stránku PayPal. Suma objednávky sa z účtu PayPal odpíše po odoslaní objednávky. V prípade zrušenia objednávky, či už zo strany zákazníka, alebo v prípade neakceptovania objednávky zo strany majiteľa stránky, sa suma vráti na účet PayPal zákazníka. V žiadnom okamihu počas procesu nákupu nemôže vlastník stránky poznať finančné informácie zákazníka. Keďže nedochádza k prenosu údajov, neexistuje možnosť zachytenia týchto údajov.

3) Bankový prevod
SAk si vyberiete tento spôsob, po potvrdení nákupu dostanete e-mailom svoje bankové údaje. Ak zaplatíte bankovým prevodom, tovar bude odoslaný až po overení pripísania sumy na náš bankový účet. Odporúčame však, aby ste e-mailom zaslali kópiu bankového účtu, aby bolo možné zakúpený tovar rezervovať na vaše meno. V dôvode bankového prevodu je potrebné uviesť číslo objednávky a meno a priezvisko objednávateľa. Bankový prevod musí byť vykonaný do 3 dní od dátumu nákupu. Ak platba nebude prijatá do 5 dní od potvrdenia objednávky, objednávka sa bude považovať za automaticky zrušenú.