PÁNSKE KOŽENÉ OPASKY

Zobrazuje sa všetkych 39 výsledkov


Pánske kožené opasky: Fantini Pelletteria má správnu odpoveď pre každého

Naša rodina vás zavedie objavovať nový a rozmanitý svet pánske kožené opasky: tento mužský doplnok je určite jedným z najdôležitejších v živote každého človeka, v skutočnosti existuje veľa štýlov, na každý typ príležitosti iný. V našej predajni koženej galantérie nájdete množstvo rôznych tvarov a modelov pánskych kožených opaskov. Urobte svoj look neodolateľným a príťažlivým elegantným čiernym opaskom alebo si vyberte hnedý vintage opasok, ktorý dodá vášmu outfitu ležérny a klasický vzhľad. V kolekciách pánske kožené opasky našej koženej galantérie si určite nájdete to pravé pre vás a váš spôsob obliekania. Záver vášho outfitu? Jedna z našich pánske kožené tašky, na našej webovej stránke si vyberte tú najvhodnejšiu pre váš štýl!

Opasok z čiernej kože, hnedej kože alebo farebnej kože?

Počas desaťročí strávených vo svete koženého tovaru a talianskej remeselnej výroby sme dospeli k neotrasiteľnému záveru: pánske kožené opasky, tie, ktoré chceme nosiť každý deň do práce, do školy alebo na iné dôležité udalosti v naše životy musia byť v priebehu rokov kategoricky odolné a dlhodobé. Prečo vždy odporúčame kupovať kožené opasky a nie iné materiály? Z jednoduchého dôvodu, že je to jediný materiál, ktorý je zároveň flexibilný a robustný a jeho prirodzenosť a pravosť mu dodáva dokonalý estetický vzhľad. Čierny, hnedý alebo modrý kožený opasok, bez ohľadu na farbu alebo šírku, ide o osobné vlastnosti, ktoré sa riadia individuálnym vkusom a módou; je to jeho remeselné spracovanie, kvalita kože a materiálov, ktoré z neho robia autentický, vzácny a jedinečný doplnok. Starostlivo si vyberajte svoje pánske kožené opasky a uvedomíte si čaro a účinnosť našej koženej galantérie. Nepremeškajte naše pánske kožené peňaženky s dokonalým dizajnom a vysokou kvalitou.

Vyberte si z množstva ručne vyrábaných modelov našich pánske kožené opasky

Naša predajňa ponúka rôzne pánske kožené opasky. Spracovanie je vykonávané s citom a zmyslom pre detail zručnými remeselníkmi, ktorých prioritou, rovnako ako u nás, je kvalita výrobku. Koža zaručuje opasku odolnosť, ale aj štýl a eleganciu, a tak sa muž, ktorý ju nosí, bude cítiť pohodlne v každom kúsku oblečenia. Náš obchod umožňuje zákazníkovi vybrať si veľkosť koženého opasku a model, ktorý najlepšie vyhovuje jeho vkusu. Dostupné farby sú rôzne, od elegantnej čiernej po tmavú alebo svetlosivú pre alternatívnejší nádych. V predaji je množstvo ďalších farieb pánske kožené opasky, ako je hnedá, červená a žltá, ktoré dodajú vášmu vzhľadu živosť. Tovar môže obsahovať široké alebo užšie pracky s detailmi, ktoré môžu dať opasku klasický vzhľad s jemnými a rafinovanými kovovými vložkami alebo rockovejší a osobitejší vzhľad s nevyhnutnými kovovými cvočkami. Na našej stránke sú preto pánske kožené opasky všetkých druhov, vhodné do kancelárie alebo na výlet s priateľmi, od najjednoduchších modelov až po tie najoriginálnejšie. Okrem toho, pre extra nádych glamouru, náš obchod ponúka pánske kožené ruksaky z vysokej taliančiny kvalita, nenechajte si ujsť novinky!