LEKARSKA TASKA

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov


Kožená lekárska taška Fantini: kvalita a remeselné spracovanie

Naše kožené lekárske tašky patria medzi najvzácnejšie a nenapodobiteľné ručne vyrábané predmety, v skutočnosti, okrem toho, že sú zložené z cenných surovín, majú veľmi dlhý výrobný proces, na ktorý sa dá každá lekárska taška prideliť. do cca 3 hodín práce. Náš kožený tovar ponúka vysoko kvalitné produkty vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov a pridáva kovové detaily, vďaka ktorým sú naše modely tašiek pre lekárov jedinečné a oceňované na celom svete. Naša stránka obsahuje rôzne články vrátane našich milovaných kožených batohov, na čo čakáte? Ak máte záujem, príďte sa presvedčiť o obrovskej dostupnosti produktov, vhodných na každú príležitosť a potrebu.

Vaša talianska ručne vyrobená kožená lekárska taška

Naše kolekcie lekárskych tašiek sú vyrobené výhradne ručne z kože najvyššej kvality. Ak máte blízkeho, ktorý sa práve stal lekárom, alebo ste sa ním vy sami práve stali, najlepším a najsymbolickejším darčekom je určite nádherná ručne vyrobená kožená taška doktor, ktorá ho bude sprevádzať počas celého kurzu. jeho život.profesionálna kariéra. Pevná koža týchto tašiek, výlučne talianskeho pôvodu, je jednou z najodolnejších koží všetkých čias a v kombinácii s našimi prvotriednymi kovovými doplnkami, ktoré sú základom pre štruktúru predmetu, robí tieto predmety trvanlivými a spoľahlivými v priebehu rokov.

Kožené tašky pre lekárov: štýl a profesionalita

Naše doktorské tašky môžu byť vynikajúcim darčekom pre každého nového absolventa medicíny: pohodlné, bezpečné, ľahko ovládateľné a profesionálne. Ideálne aj pre špecialistov, primárov a vrchné sestry, ktorí sa celé dni pohybujú po kanceláriách a chodbách nemocnice. V skutočnosti vám umožňujú nosiť so sebou nástroje a dokumenty pri zachovaní štýlu a serióznosti! Na našej stránke nájdete rôzne modely a farby, od modernej lekárskej tašky po klasickejšiu a vintage, od elegantnejších a klasických farieb, ako je čierna a hnedá, až po tie živšie a originálnejšie ako je červená a žltá. A po navlečení doktorského plášťa a tašky konečná úprava? Jedna z našich ručne vyrábaných kožených peňaženiek v našej kolekcii Fantini Pelletteria.