KOZENE PANSKE TASKY

Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Zľava!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Zľava!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Zľava!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Zľava!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.

Kožená pánska taška: noste so sebou všetko, čo potrebujete

Najlepšie kožené pánske taškycez rameno na vás čakajú v našom internetovom obchode. Ak cestujete za prácou alebo na oddychovú dovolenku, kožená pánska taška cez rameno je ideálna, aby vás sprevádzala po celý deň. Je to užitočné pri vašich cestách, pretože všetko, čo potrebujete, môžete vždy nosiť so sebou úplne pohodlne. kožené pánske tašky cez rameno od Fantini Pelletteria sú pohodlné a všestranné. Nájdete ich v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach. Prirodzené odtiene a jednoduché farby zladené s vaším šatníkom robia z tohto doplnku to najlepšie riešenie pre každú príležitosť, aj keď sa ponáhľate a nemáte čas vyberať všetky kombinácie. Tieto ručne vyrobené kožené pánske tašky dodajú vášmu oblečeniu, elegantnému alebo ležérnemu, nádych klasiky a originality. Dokončenie každého vášho vzhľadu? pánska peňaženka, pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete model, ktorý vám najviac vyhovuje!

Vyberte si kožená pánska taška cez rameno Made in Italy

Kožená pánska taška cez rameno od Fantini Pelletteria vám zaručí vysokú kvalitu, jedinečnosť ručne vyrobeného a noblesného kúsku, precíznu dokonalosť detailov. Ak milujete pravosť skutočného remeselného spracovania, vyberte si kožená pánska taška od Fantini Pelletteria. Doplnok, ktorý vám ponúkame, bol navrhnutý pre vás: naša spoločnosť s koženým tovarom vytvorila pánsku koženú tašku, ktorá spája praktickosť a eleganciu. Dynamické a ľahko kombinovateľné s akýmkoľvek typom oblečenia, s týmito koženými taškami budete mať vždy k dispozícii všetky osobné veci, ktoré potrebujete. Okrem toho môžete každý svoj vzhľad zladiť aj s jedným z našich dostupných pánske toskánske kožené batohy na našej stránke.

Pohodlie a elegancia: objavte naše pánske kožené tašky!

Naše kožené pánske tašky cez rameno vyrábajú skúsení remeselníci, ktorí každý deň v každom kroku venujú pozornosť spracovaniu kože, aby vytvorili vysoko kvalitný produkt. Naše kožené pánske tašky sa dajú nosiť cez rameno aj cez rameno, v každom prípade budete mať vždy voľné ruky. Naše ramenné popruhy sú dostupné v rôznych modeloch a tvaroch, každý z nich je zdobený detailmi, vďaka ktorým si svoju novú tašku zamilujete každý deň! Dostupné farby siahajú od čiernej cez hnedú až po polnočnú modrú, prispôsobia sa každému vášmu vzhľadu, od košele až po džínsovú bundu. Okrem toho sa naše pánske tašky skladajú z mnohých vonkajších a vnútorných vreciek s kovovými zipsami. Dokonca aj interiér, ktorý je priestranný a priestranný, má priehradky a vrecká, do ktorých môžete vložiť slnečné okuliare, peňaženku, knihy, kľúče a mnoho ďalšieho. Každý model je jedinečný, noste ho stále! Na našej stránke tiež nájdete veľa modelov pánske kožené opasky, ktoré si môžete zladiť, objavte ich všetky!