KOZENE PANSKE PENAZENKY

Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov


Ktorá pánska kožená peňaženka je pre vás tá pravá?

Pánska peňaženka z pravej kože sa môže zdať vždy rovnaká, no v skutočnosti ukrýva množstvo drobných detailov, ktoré ju robia jedinečnou podľa našich potrieb a vkusu. V prvom rade sú tu tí, ktorí milujú mäkké kožené peňaženky a tí, ktorí ich uprednostňujú s tuhšou kožou. Potom je tu veľkosť, v posledných rokoch sú populárne najmä tri kategóriepánske kožené peňaženky: prvá je malá, skladnejšia ako klasické modely, pohodlná a skladná; druhou je peňaženka s klipom na peniaze, v ktorej sú bankovky bezpečne uložené vďaka kovovej konzole vo vnútri samotnej peňaženky; a napokon tretím typom peňaženiek sú tie vertikálne a moderné, ktoré majú rovnaké funkcie ako klasické pánske kožené peňaženky, no majú modernejší tvar. Navyše, ak si budete priať, môžete skombinovať aj jednu z našich fantastických pánske kožené tašky.

Remeselné a súčasné: pánske kožené peňaženky všetkých chutí

Nepremeškajte šancu skombinovať ďalšie krásne kožené doplnky s vašou jedinečnou a dôveryhodnou pánskou peňaženkou z pravej kože. V našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých modelov kožených pánskych peňaženiek, ktoré sa vám pohodlne zmestia do vrecka: ako napríklad tenká peňaženka, peňaženka s alebo bez peňaženky a tá so zapínaním na gombík! Navštívte našu webovú stránku a vyhľadajte v popisoch našich položiek pánsku koženú peňaženku s ideálnymi vlastnosťami, ktorá je pre vás tá pravá. Nepremeškajte kolekciu pánske kožené ruksaky, vyberte si model a farbu, ktorá sa k vám hodí dokonale.

Pánska kožená peňaženka, vyberte si Fantini Pelletteria!

Naše kožené výrobky dbajú na kvalitu produktov už roky a naše pánske kožené peňaženky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi s použitím len prvotriednej florentskej kože. Dostupné sú rôzne typy modelov, od menších až po väčšie kožené peňaženky. Ponúkame tiež širokú škálu farieb, okrem klasickejších a elegantnejších pánskych peňaženiek, ako je čierna, modrá a hnedá, aj bizarnejšie a živšie farby ako talianska trikolóra, ktorá môže byť aj výborným suvenírom, ktorý si neskôr odnesiete domov. cesta za umením a krásou nášho polostrova. Tieto kožené peňaženky od Fantini Pelletteria nie sú určené len na uloženie bankoviek alebo mincí, ale existujú aj modely vybavené vreckami a priehradkami na vloženie kariet, kariet a mnoho ďalšieho. Ďalej v kolekcii pánskych doplnkov nájdete aj naše pánske kožené opasky: objavte nákupné centrum!