KOZENE KOZMETICKE KUFRIKY

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky


Kožené kozmetické puzdro pre mužov a ženy, vyberte si Fantini Pelletteria!

Ak hľadáte cestovné kozmetické puzdrá vyrobené zručnými remeselníkmi, ste na správnom mieste! Spracovanie kože, vzácneho a luxusného materiálu, je robené výhradne ručne, náš obchod dbá na kvalitu produktu v každom kroku jeho výroby, aby zákazníkovi ponúkli vycibrený, krásny a precízny predmet. Naše cestovné kožené kozmetické puzdrá sú ideálne pre mužov aj ženy, sú pohodlné, priestranné a rafinované. Okrem toho na našej stránke nájdete aj niekoľko fantastických kožených tašiek, ktoré sú nastaviteľné a vhodné pretože vás vezme všade!

Ručne vyrobené kožené puzdro na krásu: elegantné a praktické

Naša kolekcia unisex kožených kozmetických puzdier obsahuje produkty navrhnuté našou špičkovou spoločnosťou s koženým tovarom. Cestovné kozmetické puzdrá s jemným a dôsledným povrchom sú odolné a pripravené čeliť akémukoľvek dobrodružstvu s vami! Okrem toho, že majú niekoľko vnútorných priehradiek, majú aj zapínanie na zips s vreckami, do ktorých sa zmestia všetky položky, ktoré potrebujete na starostlivosť o telo, od make-upu po zubnú kefku a zubnú pastu. Okrem toho máte k dispozícii rôzne farby krásnych cestovných obalov, najelegantnejšiu čiernu, medovú živú farbu, hnedú skvelú klasiku, vyberte si farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vašej osobnosti a vašim potrebám. ! Pre mužskú verejnosť pozývame okrem pánskeho koženého kozmetického kufríka objaviť aj naše peňaženky pre mužov v koži!

Ste pripravení cestovať s našimi koženými kozmetickými puzdrami!

Kozmetický kufrík nikdy nemôže chýbať v kufri sebavedomého cestovateľa, či už muža alebo ženy. Toto kožené vrchné puzdro s vreckami a zipsom je určené pre všetky druhy cestovania, v hoteloch, kempingu, na kratšie výlety alebo dlhšie pobyty. Vnútri môžete bezpečne a hygienicky uložiť všetky prostriedky osobnej starostlivosti a čistiace prostriedky s priehradkami na všetky fľaštičky, parfumy a toaletné potreby. Naše kožené kozmetické puzdro je v skutočnosti funkčné pri ochrane obsahu pred vodou a nárazmi. Náš ručne vyrobený kozmetický kufrík je elegantným doplnkom, s ktorým bude každá vaša dovolenka módna! Ak aj vy hľadáte doplnok, ktorý vás bude sprevádzať na pracovisku, pozrite si našu kolekciu kožená aktovka!