KOZENE KABINOVE TASKY

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zľava!
Original price was: 325,00 €.Current price is: 299,00 €.
Zľava!
Original price was: 365,00 €.Current price is: 345,00 €.
Zľava!
Original price was: 365,00 €.Current price is: 345,00 €.
Zľava!
Original price was: 365,00 €.Current price is: 345,00 €.

Kožený vozík: nechajte sa na cestách sprevádzať jedinečným ručne vyrobeným doplnkomom

Naše kožené vozíky sú dokonalým luxusným doplnkom pre milovníkov cestovania, elegancie a pohodlia. Tieto robustné a dobre zorganizované doplnky z pravej kože spájajú pohodlie kufra, ktorý možno prepravovať na kolieskach, s kvalitou extrémne odolného materiálu, akým je koža. Naše kožené vozíky, dostupné vo verzii príručnej batožiny aj vo väčších veľkostiach, sú ideálne na každú príležitosť, od krátkeho víkendu stráveného vonku až po dlhodobý výlet. Rôzne modely kožených kufrov môžu mať rôzne tvary a môžu byť zdobené originálnymi detailmi pri ich výrobe, ktorá prebieha výhradne ručne. Okrem toho sa už roky špecializujeme aj na kožené batohy pre mužov aj ženy, nenechajte si ujsť novinky a nevzdávajte sa talianskej dokonalosti!

Pohodlie a trieda na vašich cestách vďaka týmto fantastickým koženým kufrom

Praktické a funkčné na všetky cesty, naše vozíky sú vyrobené z kože a sú ponúkané v rôznych veľkostiach a rôznych modeloch. Sú vybavené rúčkami a ramenným popruhom a odnímateľnou teleskopickou rukoväťou. Vnútro vozíka sa uzatvára na zips a tvorí ho jedna priehradka s bočným vreckom. Na prednej aj zadnej strane kabelky sú aplikované praktické vrecká, vždy na zips. Naše kožené kufre majú elegantný dizajn, ktorý je ešte vylepšený použitím najkvalitnejšej kože s ručným prešívaním. Ak ste muž alebo žena, ktorí milujú cestovanie, vo vašej batožine nemôže chýbať kráska v koži , konzultujte na našej webovej stránke najlepší model pre vás.

Cestujte s Fantini Pelletteriou, vyberte si svoj kožený vozík!

Ak ste milovníkom cestovania a dobrodružstva, ktorý chce cestovať pohodlne a elegantne, naše kožené vozíky sú pre vás! S týmito položkami si môžete vybrať itinerár, ktorý uprednostňujete, pretože naše kožené a unisex kufre sú vhodné na každé miesto, pretože majú pohodlné kolieska, ktoré sa dajú ľahko prepravovať. Nikdy nepremeškajte príležitosť cestovať štýlovo, vyberte si model koženého vozíka, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a osobnosti, bavte sa farbami a tvarmi. Ide o priestranné a odolné predmety s niekoľkými vreckami, ktoré obsahujú všetky predmety potrebné pre vaše dobrodružstvo. Navyše, ak si chcete doplniť svoju sadu kožených kufrov, na našej stránke neprehliadnite kožené tašky , užitočné, ak chcete cestovať pohodlne a naľahko.