KOZENE DRZIAKY NA DOKUMENTY

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov


Ručne vyrobené kožené držiaky na dokumenty vyrobené ručne

Odolnosť použitých materiálov a ručné spracovanie našich kožených držiakov na dokumenty urobí dobrý dojem u vašich kolegov a predovšetkým u vašich zákazníkov. V skutočnosti je z malých detailov vidieť profesionalitu a organizáciu človeka na pracovisku. Na dotvorenie vzhľadu vašej kancelárie môžete navyše skombinovať svoj kožený držiak na dokumenty so širokým výberom kožené obchodné aktovky, takže môžete byť vždy profesionálni a nóbl v každom okamihu vášho dňa.

Spravujte svoj deň lepšie s naším koženým držiakom na dokumenty

Praktické na nosenie so sebou a elegantné na ukážku kolegom a priateľom, kožené držiaky na dokumenty, ideálne pre mužov a ženy, sú nenahraditeľnými spoločníkmi v každodennom živote. Vďaka nespočetným priehradkám a vreckám vám kožené držiaky na dokumenty umožňujú mať papiere a kancelárske papiere vždy po ruke, byť organizovaní a efektívni v každom okamihu pracovného dňa. Pozornosť venovaná detailom a povrchovej úprave dodáva našim ručne vyrábaným koženým držiakom na dokumenty štipku extra rafinovanosti. Aby vám neunikli žiadne novinky, pozrite si aj kolekciu kožených tašiek na naše webové stránky, ktoré môžu byť užitočné, ak ste obchodník alebo žena, ktorá sa musí presťahovať z jedného miesta na druhé za prácou, cestovaním vo vlakoch a taxíkoch.

Kožený držiak na dokumenty pre mužov alebo ženy od Fantini Pelletteria, trieda, elegancia a praktickosť v jedinom doplnku

Vždy dokonalý vzhľad je to, čo chce mať každý sebavedomý podnikateľ. Ako na to? Jednoduchý výber koženého držiaka na dokumenty od Fantini Pelletteria. Naše modely vo viacerých farbách a štýloch sú symbolom elegancie a rafinovanosti. V skutočnosti, okrem toho, že sú vyrobené z jedného z najprestížnejších materiálov, a to z kože, sú opracované remeselníkmi, ktorí dbajú na kvalitu produktu, čo je náš prvý záujem! Naše kožené držiaky dokumentov majú triezvy a profesionálny vzhľad s elegantnými povrchovými úpravami a zapínaním na zips, vďaka ktorým je každý model rafinovanejší a zdobenejší. Vo vnútri môžu mať aj množstvo priehradiek, ktoré vám umožnia preusporiadať rôzne karty. V skutočnosti sú naše položky k dispozícii ako malé, obsahujú kreditné karty, pas, vodičský preukaz atď..., ale aj veľké, vo formáte A4, takže so sebou môžete nosiť aj listy, zmluvy a dôležité dokumenty. Je to šikovný, ale aj vysoko módny doplnok, ktorý dotvorí každý váš look. Okrem toho sa náš obchod už roky venuje výrobe lekárskych tašiek, ktoré nájdete na našej stránke v rôznych modeloch a farbách, vyberte si tú svoju.