KOZENE DAMSKE PENAZENKY

Zobrazuje sa všetkych 43 výsledkov

Zľava!
49,00 
Zľava!
49,00 
Zľava!
49,00 
Zľava!
49,00 
Zľava!
49,00 

Dámske kožené peňaženky všetkých farieb a veľkostí

Tu nájdete všetky najnovšie návrhy dámskych kožených peňaženiek od Fantini Pelletteria! Naše modely sú dostupné v rôznych variáciách a farbách, od najmenších dámskych peňaženiek až po veľké s mnohými priehradkami. Každá dámska peňaženka je vyrobená z pravej kože, napríklad z celozrnnej teľacej kože, ktorá sa používa na zmäkčenie kože peňaženky, alebo z toskánskej kože, aby bola odolnejšia. Dámska kožená peňaženka je jedným z každodenných doplnkov, ktoré môžu vyšperkovať váš štýl a urobiť vaše dni očarujúcejšími. Ak nechcete zmeškať žiadnu novinku, na našej stránke nájdete rôzne dámske kožené tašky< /a> , priraďte ich k svojej peňaženke!

Zamilujte sa do našej kolekcie dámskych kožených peňaženiek!

Ak hľadáte ženskú, ručne vyrobenú koženú peňaženku, praktickú a vyrobenú z najkvalitnejších materiálov, vo Fantini Pelletteria ste na správnom mieste! V skutočnosti sú všetky peňaženky vyrobené z vysoko kvalitnej kože a malých kovových častí, navyše šitie a montáž sa vykonáva výlučne ručne, aby sme mali jedinečné a nezameniteľné produkty. Naše exkluzívne dámske kožené peňaženky sú dostupné v mnohých rôznych typoch tvarov a farieb, od tých najklasickejších a najelegantnejších až po tie najextravagantnejšie a viacfarebné. Okrem toho sa náš obchod už roky špecializuje aj na predaj dámskych kožených ruksakov vyrobených z toskánskej kože, vyberte si tú svoju!

Odteraz v taške len kožená peňaženka od Fantini Pelletteria!

Naša spoločnosť, ktorá už roky spolupracuje s talianskymi remeselníkmi, ktorí sa starajú o každý výrobok do najmenšieho detailu, ponúka veľa modelovdámskych kožených peňaženiek. Položky sú rôzneho druhu, od najmenších po najväčšie. Majú množstvo vnútorných vreciek a zipsov, ako sú peňaženky na mince a rôzne priehradky na vloženie kreditných kariet a vizitiek. K dispozícii je veľa farieb, od klasiky, ako je čierna, hnedá a modrá, až po mnoho ďalších živých a originálnych odtieňov, odtieňov a potlačí. Naše peňaženky môžu mať zapínanie na zips, gombík alebo klip. Sú pohodlné a ľahko sa s nimi manipuluje, dajú sa zobrať kamkoľvek bez toho, aby zaberali veľa miesta. Kožená peňaženka predstavuje ženu, ktorá ju nosí, vyberte si farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vašej osobnosti a bavte sa s modelom, ktorý vám najviac pristane. Každý predmet má svoju vlastnú charakteristiku, ktorá ho robí jedinečným a nenapodobiteľným, ako sú kovové ozdoby, potlač alebo remienky, skrátka vysoko módny doplnok! Aby ste dotvorili každý svoj vzhľad a vždy sa cítili na vrchole, nenechajte si ujsť našu kolekciu dámskych opaskov v koža!