KOZENE DAMSKE KABELKY

Zobrazuje sa všetkych 88 výsledkov

Zľava!
145,00 
Zľava!
145,00 
Zľava!
145,00 
Zľava!
145,00 

Kozene damske kabelky: veľa ručne vyrábaných modelov Made in Italy

Ak hľadáte ručne vyrábané kozene damske kabelky za dostupné ceny a vo vynikajúcej kvalite, ste na správnom mieste! Každá z našich položiek je v skutočnosti vyrobená z jemnej kože, kovových doplnkov, ktoré sú odolné v priebehu času a senzačných povrchov. Najlepšie ručne vyrábané kozene damske kabelky, tašky cez rameno a tašky cez rameno nájdete na Fantini Pelletteria. Ak chcete dámsku tašku do práce, na univerzitu alebo na voľný čas, nechajte sa ohromiť množstvom farieb a druhov kože v našej kolekcii. Aby vám neunikli žiadne novinky, na našej stránke nájdete aj kožené opasky, ktoré dotvoria každý váš vzhľad!

Móda a trendy: vyberte si dámska kožená taška, ktorá vám najviac vyhovuje

Naše kolekcie kozene damske kabelky kože otvárajú váš svet novým nákupným príležitostiam, v skutočnosti sú pre všetky ženy spojencami číslo jedna. Všetky naše tašky majú spoločnú vlastnosť: ide o vysokokvalitné ručne vyrábané výrobky, úplne vyrobené, navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou. Vyberte si svoj štýl, hľadajte dámska kožená taška, ktorá najlepšie vystihuje vašu osobnosť alebo doplnok, ktorý potrebujete na špeciálne príležitosti. Stránka s koženým tovarom číslo jedna v Taliansku pre vás vybrala množstvo modelov ručne vyrábaných kožených tašiek a svoje kolekcie neustále aktualizuje o nové a trendy produkty, navyše ak milujete cestovanie, ale štýlovo, nenechajte si ujsť kožené tašky ručne vyrábané, priestranné a pohodlné. Ponúkame vám tiež širokú škálu farieb: môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvárať všetky možné kombinácie, takže môžete vyskúšať svetlé aj veselé tóny alebo sa rozhodnúť pre klasickejšie alternatívy. Uvoľnite svoju kreativitu a najlepšie vyjadrite svoju vášeň pre módu a kožu.

Doplňte svoj vzhľad dámska kožená taška Fantini Pelletteria!

Naše ručne kozene damske kabelky vyrábajú zruční remeselníci, ktorí dbajú na spracovanie kože a najmenšie detaily každej položky. Každá žena si na našej stránke nájde kabelku, ktorá najlepšie vyhovuje jej vkusu, v skutočnosti ponúkame široký výber variácií: v koži, v mäkkej koži, malé, veľké, elegantné, vo vintage štýle... Každá dámska kožená taška je dostupná v inom farby , od tých klasickejších, ako je čierna, hnedá, medová a modrá, až po konkrétnejšie a živšie tóny, ako je červená, žltá a ružová. Vyberte si model, ktorý je pre vás ten pravý: bavte sa s rôznymi modelmi a tvarmi, pretože odvahy nikdy nie je príliš veľa! Ak hľadáte ďalšie výnimočné a kvalitné doplnky, naše kožené batohy navrhnuté Fantini Pelletteria sú pre vás!