KOZENE CESTOVNE TASKY

Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov


Kožená cestovná taška, ktorá vás bude sprevádzať po svete po celý života

Na cestách vás sprevádza taška z pravej kože. Všetky ručne vyrábané kožené cestovné tašky dostupné v našom obchode sú výsledkom precíznej remeselnej zručnosti: všetci remeselníci sa v skutočnosti špecializujú výlučne na spracovanie kože a jej montáž, takže naši zákazníci vždy dostanú svoju koženú tašku pevný a dlhotrvajúci. Fantini Pelletteria vám ponúka to najlepšie na dlhé aj krátke výlety, pohodlné a praktické riešenia, ktoré vydržia celý život. Tašky z pravej talianskej kože majú tú zvláštnosť, že vytvárajú jedinečné puto s tými, ktorí ich používajú, čím vytvárajú skutočný vzťah. Nechajte sa unášať jedinečnosťou kvalitných handmade výrobkov, vyberte si na najbližšie roky tú správnu cestovnú tašku, ktorá s vami bude tak dlho, ako budete potrebovať. Náš obchod už roky ponúka aj rôzne kožené ruksaky, pozrite si stránku, aby ste Nestrácajte nič nové a vyberte si model a farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu štýlu!

Kolekcie cestovných tašiek, vozíkov a ručne vyrábaných kožených kufrov

V našej koženej galantérii nájdete širokú a pestrú kolekciu cestovných tašiek z pravej kože: od klasickýchcestovných tašiek menších rozmerov, ako je klasická bowlingová taška z pravej kože, ideálna ako taška na telocvik, tak aj na krátke cesty, do príručnej batožiny, ktorú vyhľadávajú tí, ktorí chcú tašku vziať so sebou kamkoľvek, ľahkú a praktickú, ktorú možno pohodlne nosiť pomocou nastaviteľného ramenného popruhu (príslušenstvo, ktoré je súčasťou všetkých našich kufrov a tašiek) alebo v ruke . Napokon, o niečo väčších rozmerov, ktoré si však vždy zachovajú svoju bezchybnú kvalitu, pohodlie a ľahkosť, máme cestovné tašky odporúčané na dlhšie cesty: tašky s kolieskami, s bočnými vreckami, s prednými a zadnými vreckami a cestovné tašky s dvojitým dnom (tzv. takzvaný stojan na topánky). Objavte všetky modely, veľkosti, tvary, farby, kapacity, funkčnosť a špecifiká všetkých našich kožených cestovných tašiek ideálnych pre mužov aj ženy a vyberte si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Na našej stránke nájdete aj fantastické a praktické ručne vyrábané kožené peňaženky.

Cestujte so svojou koženou taškou od Fantini Pelletteria

Predmety z našej cestovnej kolekcie vás vďaka svojej odolnosti a veľkej kapacite budú sprevádzať pri každom dobrodružstve! Naše kožené cestovné tašky sú pohodlné, priestranné a všestranné, vhodné na každú príležitosť a oblečenie. Ak milujete cestovanie vo veľkom štýle, už sa nezaobídete bez našich tašiek z pravej toskánskej kože. Naša cestovná taška je k dispozícii v rôznych farbách, predovšetkým hnedej, najušľachtilejšej a najmódnejšej, aby ste sa vždy cítili v každej situácii pohodlne. V ponuke sú ajkožené cestovné tašky v čiernom, modrom alebo viacfarebnom prevedení. Naše kožené cestovné tašky pre mužov a ženy sa dajú nosiť v ruke alebo cez rameno, no niektoré majú aj praktické kolieska na pohyb. Okrem toho krása v koži nemôže nikdy chýbať na ceste každého, aby zorganizoval najlepšie všetky produkty pre starostlivosť o vaše telo, vyberte si ten správny model pre vás na našej stránke!