KOZENE BATOHY DAMSKE

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zľava!
139.00 
Zľava!
139.00 
Zľava!
139.00 
Zľava!
149.00 
Zľava!
149.00 
Zľava!
149.00 
Zľava!
149.00 

Dámsky kožený ruksak: váš štýl je jedinečný, osloboďte svoju ženskosť

Naše ručne vyrábané dámske ruksaky dodajú vášmu každodennému životu praktickosť a elegantný nádych. Objavte našu novú kolekciu a vyberte si svoj kožený batoh, nechajte sa upútať tým najhorúcejším trendom súčasnosti. Dnes sa všetky kožené ruksaky stali univerzálnym trendom, čo sa pred rokmi považovalo takmer výlučne za mužský doplnok, sa stalo spojencom aj pre všetky ženy. Či už ide o funkčný, elegantný batoh, klasický model alebo batoh s moderným dojmom, vždy noste na svojich pleciach jeden z našich fantastických ručne vyrobených kožených batohov, ktoré musíte mať v súčasnosti.

Modely ručne vyrábaných dámskych kožených ruksakov: čo vám Fantini Pelletteria môže ponúknuť

S takmer 40-ročnými skúsenosťami v sektore koženej galantérie sme pre online predaj vybrali kolekcie dámskych kožených ruksakov, ktoré dokážu uspokojiť a nájsť tú správnu rovnováhu pre každú osobnosť. Krása a užitočnosť našich dámskych kožených ruksakov spočíva v tom, že sú všetky multifunkčné, ako pre počet vnútorných vreciek a zipsov, tak aj pre štruktúru a tvarovanie dámskeho batohu. Bez ohľadu na veľkosť a štýl si každá žena môže vo Fantini Pelletteria nájsť toho najlepšieho priateľa: od dámskych batohov z mäkkej kože, cez tie robustnejšie a tuhšie, až po tie najmenšie batohy alebo tie najväčšie a najpriestrannejšie. Ak hľadáte naše elegantné čierne ruksaky pre ženy alebo klasický batoh do školy či univerzity, nájdete mnoho variácií s in-line priehradkami na tieto pomôcky. Nechajte sa preniesť do nášho sveta, hľadajte modely, ktoré sú pre vás to pravé a urobte svoje dni ľahkými a módnymi. Ak si nechcete nechať ujsť žiadnu príležitosť, na našej stránke nájdete aj ručne vyrábané kožené tašky dostupná ruka.

Pohodlie a elegancia, deň ženy s jej koženým ruksakom

Peňaženka, mejkap, okuliare, pero a zápisník, mobil, knihy: na to všetko sa môže hodiť pohodlný, priestranný, no nikdy nevyjdúc z módy dámsky kožený ruksak. Naša kolekcia ponúka široký sortiment vecí vhodných na každú príležitosť, či už na cestu vlakom alebo na bicykli, ale prečo nie aj na zdravé nákupy s priateľmi či aperitív pri zlatej hodine. Naše dámske kožené ruksaky sú vyrobené remeselníkmi, ktorí dbajú na kvalitu kože a jej spracovanie, sú ideálne na dotvorenie každého vášho vzhľadu, v skutočnosti sú dostupné v rôznych farbách, od najelegantnejších čiernych ruksakov. , cez veľké klasiky, ako je hnedá a modrá, až po tie modernejšie a špeciálne, ako je červená, žltá a ružová.