KOŽENÉ TAŠKY

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov


Vyberte si štýl a pohodlie, noste naše kožené tašky na opasok pre úplnú zmenu osobnosti

Výberom našich kožených vrecúšok si nevyberáte len praktickosť, ale aj štýl. Všetky základné veci, ktoré chcete mať vždy so sebou počas všetkých svojich dní, sú teraz možné bez toho, aby ste sa museli vzdať slobody pohybu. Dámska kožená taštička je navrhnutá tak, aby nebola objemná a zároveň čo najpriestrannejšia a najuniverzálnejšia; zatiaľ čo kožené tašky vrecúško bolo vždy zásadne užitočným doplnkom, pretože vrecká na nohaviciach nestačia na všetky potreby moderného sveta. Náš kožený tovar už roky ponúka aj široký výber lekárskych tašiek z ručne vyrábanej kože, ktoré si môžete ho kombinovať so štýlom, ktorý preferujete.

Kožená taštička: trendy a absolútne praktický doplnok

Koža je odolný, no zároveň pružný materiál, a preto je najlepšia na výrobu opaskových tašiek Fantini Pelletteria, vhodných pre mužov aj ženy. Naše ručne vyrobené kožené tašky majú originálny dizajn a modely sú vhodné pre všetky typy vkusu, navyše sa vyznačujú prítomnosťou niekoľkých vonkajších vreciek na prednej aj zadnej strane s kovovými zipsami obsahujú rôzne predmety, pretože aj keď nejde o objemné príslušenstvo, majú veľkú kapacitu. Popruhy sú nastaviteľné a pohodlné, takže si puzdro na opasok môžete vziať kamkoľvek. Naša kolekcia ponúka rôzne farby, od tých najklasickejších a najelegantnejších, ako je čierna, hnedá a modrá, až po živšie tóny, ako je červená a žltá. Vyberte si model a farbu, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu vzhľadu! Ďalej, ak ste muž, na našej stránke nájdete aj rôzne modely kožené batohy pre mužov< /a> úplne ručne vyrobené. Nepremeškajte žiadne novinky!

Muži a ženy: Kožená kabelka nikdy nesmie chýbať vo vašom šatníku

kožené tašky vrecúško môže byť pri zbesilom tempe našich dní ideálnym doplnkom, v podstate ide o praktický doplnok vhodný na každodenný život, v závislosti od modelu môžete maťkožené ležérne alebo elegantnejšie , rôznych veľkostí a s viac či menej vreckami. Prispôsobí sa akémukoľvek typu vzhľadu, nielen športovému, ako sú tepláky a tenisky, ale aj rafinovanejšiemu a noblesnejšiemu oblečeniu. Tieto doplnky sú ideálne na nosenie kamkoľvek, do kancelárie, na nákupy alebo na vonkajšie športy. Zapínanie v páse vrecúška na opasok umožňuje veľké pohodlie, no dá sa nosiť aj cez rameno, v každom prípade budete mať voľné ruky a vrecká. Okrem toho, ak ste žena, môžete skombinovať koženú peňaženku s vašou vrecko obľúbené!