DAMSKE KOZENE OPASKY

Zobrazuje sa všetkych 35 výsledkov


Dámske kožené opasky: doplnok, ktorý zvýrazní vašu postavu

Dotyk triedy, ktorý môže mať impozantný vplyv na váš vzhľad: váš dámsky kožený opasok, tajná zbraň, ktorá môže vylepšiť každý outfit. Pre ženský svet je opasok rovnako dôležitý ako akýkoľvek iný doplnok: jeho výhodou je, že nie je sezónnym predmetom, preto dámsky čierny opasok možno nosiť v lete aj v zime; jej veľkosť, hrúbka, farba, tvar spony, vzor, ​​to všetko sú prvky, vďaka ktorým bude váš outfit neodolateľný. My vo Fantini Pelletteria ponúkame veľký výber dámskych kožených opaskov rôznych typov: opasky k elegantným šatám, elastické opasky pre ženy, tenké opasky, tkané opasky a mnohé ďalšie. Tajomstvo ženy so štýlom spočíva v zmysle pre detail a kožený opasok je určite malým doplnkom, ktorý dokáže urobiť veľký rozdiel. Dokončenie každého vzhľadu? Jedna z našich kožených tašiek, ktorú navrhla Fantini Pelletteria, na našej stránke nájdete veľa modelov a široká škála farieb, prispôsobte sa svojej obľúbenej!

Tam, kde sa estetika stretáva s remeselným spracovaním: dámske kožené opasky

Základom filozofie Fantini Pelletteria je veľmi dôležitý princíp: nájsť správnu rovnováhu medzi trendovým vkusom a tvarmi a klasickou remeselnou technikou, vďaka ktorej je každý z našich produktov jedinečný svojho druhu. Dámsky kožený opasok je pre nás veľmi dôležitá položka. Opasky sa môžu zdať ako jednoduché a ľahko dostupné produkty, ale kvalitné sú veľmi zriedkavé: nie sú sezónnym doplnkom alebo doplnkom podľa konkrétnej módy, keď je opasok vyrobený z kože, stáva sa súčasťou nášho šatníka na celý život, pretože naše produkty Všetky sú študované, navrhnuté a vytvorené tak, aby mali dlhú životnosť a maximálny komfort. Nevzdávajte sa kvality talianskeho remeselného spracovania, vyberte si na našej stránke aj dámske kožené peňaženky.

Dámsky kožený opasok: vyberte si Fantini Pelletteria!

Naša stránka ponúka rôzne modely ručne vyrábaných dámskych kožených opaskov z pravej florentskej kože. Tento materiál zaručuje odolnosť a pružnosť výrobku, s ktorým je vyrobený, a preto sú naše opasky dlhotrvajúce, nepoškodzujú sa a sú pohodlné. Koža je tiež symbolom elegancie a rafinovanosti, v skutočnosti sú naše dámske kožené opasky znakom veľkej triedy. Náš obchod umožňuje zákazníkovi vybrať si veľkosť opaska a model, ktorý najlepšie vyhovuje jeho vkusu a osobnosti. Tovar môže byť tvorený širšími alebo užšími prackami, ktoré sú tiež zdobené kovovými detailmi, rafinovanejšie, ako sú jednoduché vložky alebo rockovejšie a alternatívne, ako sú nevyhnutné cvočky. Naše dámske kožené opasky sú dostupné v širokej škále farieb, od klasických a elegantných, ako je čierna a hnedá, cez konkrétnejšie odtiene a tóny, ako je sivá a béžová, až po živšie farby, ako je červená a žltá. Od večere s priateľmi, po divoké nákupy a pracovné nasadenie, naše dámske kožené opasky vás budú sprevádzať všade a v každej situácii, výber našich modelov je široký, na čo ešte čakáte? dámske kožené ruksaky sú dostupné aj na našom webe, objavte všetky novinky.